Plyn.topidlo GAMA F3

Parametry zboží

Značka/výrobce:Karma
Výkon3
Výška65.5 cm
Šířka50 cm

Podrobný popis zboží

Charakteristika
Komínové topidlo GAMA F3 doplňuje tradiční sortiment podokenních konvekčních topidel. Umožní Vám vytápět především takové místnosti, ve kterých nelze umístit topidlo z nejrůznějších důvodů pod oknem, nebo nelze vyvést odtah spalin přes zeď.

Topidlo GAMA F3 je vhodné do každého interiéru. Obsahuje moderní regulační prvky, má vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Je ideální pro vytápění rodinných domů, chat, obchodů i kanceláří. Především v chatách pak oceníte, že topidlo odolává teplotám pod bodem mrazu bez vlivu na jeho funkčnost.

Umístění topidla
GAMA F-3 je topidlo určené umístění na podlahu. Vývod plynu (G1/2) je v pravé zadní části topidla 350 mm od spodního okraje.

Ekonomické vytápění
Topidla GAMA jsou rovnocennou variantou vytápění k systémům ústředního topení. Teplovodní systémy ústředního vytápění mají při započtení tepelných ztrát v rozvodech a účinnosti kotle a radiátorů celkovou účinnost nižší než lokální topidla GAMA. Výkon kotle ústředního vytápění navíc musí být dimenzován na pokrytí plného požadovaného výkonu celého systému. Předností topidel GAMA je možnost nezávislého vytápění jednotlivých místností. Správnou volbou velikosti topidla se dosáhne v každé místnosti nízké spotřeby plynu při zachování maximální účinnosti.

Bezpečný provoz
Termoelektrická pojistka zvyšuje bezpečný chod topidla. V případě výpadku plynu se topidlo automaticky vypne.

Nízké pořizovací náklady
V porovnání s centrálním vytápěním (kotel s radiátory) jsou náklady na pořízení vytápění téměř o 50% nižší.

Druhy plynu
Topidla jsou dodávána v provedení pro zemní plyn i propan-butan.

Komentáře ke zboží

Vložit nový komentář

K tomuto zboží zatím neexistuje žádný komentář. Buďte první a přidejte svou zkušenost. nebo napište dotaz.